DAHA GÜVENLİ BİR CİNSEL HAYAT DKT INTERNATIONAL

MİSYONUMUZ

Sosyal pazarlama (ticari kanalları kullanaraktan Insan davranışını olumlu yönde değiştiren Ürünlerin satış/pazarlanması) ile aile planlaması alanında çiftlere erişilebilir fiyatlı, kaliteli, güvenli seçenekler sunmak ve CYBH’dan (Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar) korumaktır.
Vizyonumuz, insan hayatını geliştiren yenilikçi ve cesur bir toplumsal pazarlama kuruluşu olmaktır. DKT International hakkında daha fazla bilgi içinwww.dktinternational.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

İnsan hayatını geliştiren yenilikçi ve cesur bir toplumsal pazarlama kuruluşu olmaktır.
DKT International hakkında daha fazla bilgi için www.dktinternational.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

DKT Türkiye

DKT Türkiye 2008'de faaliyetlerine başlamıştır, profesyonel ekibi ve DKT'nin 20 yıllık birikimi ile Türkiye'de CYBH hakkında bilinçlenmeyi ve korunmayı, özellikle gençlere yönelik ürünlerin lansmanı ve pazarlama/satış desteği ile, genişletmeyi planlamaktadır.

DKT International Türkiye, ana ürün Prezervatiflerin yanında yaygın bir uzun süreli korunma methodu olan RİA ürünlerini de satmaktadır (Althea markası ile TCu 380A ve Cu 375 modelleri). Korunma ürünlerinin dışında cinsel sağlığı desteklemek amaçlı su bazlı kayganlaştırıcılar, Erection Jel, Althea Enhancement Jel (kadınlara özel), Enlargement Jel ve erkeklere özel Sprey ler de bulundurmaktadır.

DKT, Dünyada 20'den Fazla Ülkede Faaliyetlerini Sürdürmektedir.
2015'de DKT International, tüm dünyada 600 milyondan fazla prezervatif, 74 milyon doğum kontrol hapı, 25 milyon doğum kontrol iğnesi ve 4,5 milyon ertesi gün hapı satış rakamlarına ulaşmış bulunmaktadır.
DKT International 2015'de dünyada toplam 30 milyondan fazla çiftin korunma ihtiyacını sağlamıştır. Bu satış rakamları ile DKT International dünyada aile planlaması alanında güçlü bir yere sahiptir.
Her yıl DKT yenilikçi programları ile bir çok hayat kurtarmakta ve Latin Amerika, Afrika, Asya'daki ailelerin sağlık şartlarını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

DKT International

DKT International Washington DC, Amerika'da kurulmuş olan uluslararası bir cinsel sağlık kurumudur. Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarında yer alan dünyanın birçok ülkesindeki insanlara güven ve zevki bir arada bulabilecekleri doğum kontrol ürünleri sunar.
Farklı seçenek alternatifleri sunan, yenilikçi, cesur ve üstün kaliteli Fiesta çeşitleri, erişilebilir fiyatıyla cinsel yaşamınıza renk katar..